Велосипед ARDIS Lido CTB 26" 16.5" Ardis LIDO 26" чудовий дорожній велосипед за доступною ціною, для комфортного переміщення. Ідеально укомплектований: комфортне сидіння і м'які ручки (грипси), передній кошик (для транспортування різних речей), крила, міцний багажник, 26" колеса на посилених двошарових ободах, підніжка, металеві педалі, ручний передній і ножний заднє гальмо, металевий захист ланцюга (захищає від потрапляння штанини в ланцюг). Характеристики Ardis LIDO 26": Клас велосипеда: Дорожній Бренд: Ardis Модель LIDO Рама 26 CT Вилка 26 CT Кермова колонка СТ 22,2x30x27мм Вынос CT Кермо CT Гальма Ручний передній і ножний задній Система 46Tx165 мм; клин Каретка NECO картридж Кількість швидкостей 1 Педалі Метал, дорожні Цепь КМС Z410 Ободи СТ 26 Спиці 26" Передня втулка NECO картридж Задня втулка KT; задня торм. втулка КТ Шини 26" DURO Сідло GRAND STAR Підсідел. штир СТ Країна виробник Україна Гарантія 12 мес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 16.5" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 17 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Рік випуску | 2021 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Багажний кошик | Спереду |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 26" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴



