
Хороший пилосос з контейнером, Потужний надійний пилосос для дому Звичайний для дому HN-96
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: z98186j1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
📣 Хороший пилосос з контейнером, Потужний надійний пилосос для дому Звичайний для дому HN-96
🔹 Пилосос Rainberg 3500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
- ⭐ Потужний двигун
- ⭐ Низький рівень шуму
- ⭐ Хромована труба
- ⭐ Зручний у використанні
- ⭐ HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
- ⭐ Об’ємний пилозбірник;
🔹 Характеристики:
- ⭐ Індикатор наповнення пилозбірника
- ⭐ Довжина шнура 3,2 м
- ⭐ Високоефективна маневрена щітка
- ⭐ Тип щітки / Насадка : Комбі , щілинна насадка
- ⭐ Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- ⭐ Додаткова насадка
- ⭐ Плавне регулювання потужності на корпусі
- ⭐ Потужність всмоктування 600 Вт.
- ⭐ Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- ⭐ Ніжний перемикач On / Off: Так
- ⭐ Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- ⭐ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ⭐ Автоматичне змотування шнура
- ⭐ Потужність двигуна 3500 W


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Виробник | Rainberg |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Ручний пилосос без мішка, ефективний мийний пилосос для дому з контейнером для пилу HN-96 |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴








