
Велосипед дитячий Ardis FALCON 16" колеса на литих дисках і магнієвої рамі Фіолетовий
5 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0841-1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед дитячий ARDIS FALCON MG 16" Фіолетовий
діаметр коліс 16"
легка магнієва рама
опорні колеса в комплекті
для зросту 95-115 см (3 - 4 роки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 9.1 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 65 кг |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Так |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴