
М'яка льодянка з ПВХ різні кольори. дво стороня санки дитячі для катання
240 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3566
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'які льодяники високої якості з двома ручками, чудово ковзають
Матеріал: ПВХ, щільністю 650 г/м.
Прошито армованими нитками
Всередині є наповнювач для м'якості
ДІАМЕТР 48
Льодянка двустороння (колір верху і дна може бути різним)
Виробник: Україна
Матеріал: ПВХ, щільністю 650 г/м.
Прошито армованими нитками
Всередині є наповнювач для м'якості
ДІАМЕТР 48
Льодянка двустороння (колір верху і дна може бути різним)
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ледянка |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Жовтий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 48 см |
| Маса | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


