Ніж викидний.
Тип замка: Button Lock
Кліпса для прихованого носіння. Пластикова накладка на ручці. Є отвір для темляка
Розміри:
Довжина ножа в складеному стані: 11,5 см.
Довжина леза: 8,6 см.
Загальна довжина в розкладеному стані: 20.2 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 150 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина рукоятки | 135 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴


