Ручки вело керма (грипси) гумові 140 мм алюміній із рогами, анатомічні, із замком
Матеріали: алюмінієвий сплав, TPR (термопластична гума);
Розмір: 140 х 43 мм (з виступною частиною);
Внутрішній діаметр: 22.2 мм;
Вага: 167 г (пара)
Комплектація: 2 грипси, 2 рази, 2 алюмінієві замки, 2 заглушки.
Ціна вказана за 1 пару.
Ручки вело керма (грипси) з рогами, з алюмінієвими замками та гумовим чіпком накаткою забезпечують прекрасний контроль над велосипедом, чудову амортизацію, даючи змогу гасити дрібні вібрації. Не прокручуються під час намокання, зберігають гарне зчеплення з долонею навіть під час дощу. Чіпка накатка/рифлення забезпечує краще зчеплення, ніж у моделях із гладкою поверхнею. Особливістю цієї моделі є ергономічна конструкція з майданчиком для відпочинку кисті. Грипси міцно фіксуються за допомогою алюмінієвого замка та роб, які затягуються шестигранником (до комплекту не входить). Також у комплекті йдуть дві пластикові заглушки.
Особливості:
Забезпечують чудову амортизацію, гасять дрібні вібрації;
Міцно фіксуються завдяки двом алюмінієвим замкам;
Ергономічна конструкція з майданчиком для відпочинку кисті руки;
Не прокручуються, зберігають зчеплення з долонею навіть під час дощу;
Чіпка накатка/рифлення збільшує чіпкість схоплення;
Легко монтувати та демонтувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | Гума |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Білий |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Кріплення | Гвинтами |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴

