Патріот PT-TRK16 ніж складаний на блістері
+ чохол у комплекті
Ніж чудової якості, лезо сірого кольору, ручка — кольори дерева
Довжина ножа: 25 см.
Довжина леза: 11.5 см.
Довжина ручки: 13.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Вага ножа | 150 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина в складеному стані | 11.5 см |
| Довжина леза | 115 мм |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина ручки | 135 мм |
| Заточення леза | Однобічна |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Складной |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


