Ніж складаний K306 на блістері
Ніж розкладної чудової якості, лезо чорного кольору, ручка — кольорова
Довжина ножа: 13 см.
Довжина леза: 5.5 см.
Довжина ручки: 7.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 50 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина у складеному стані | 7.5 см |
| Довжина ножа | 130 мм |
| Довжина рукоятки | 75 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 55 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴


