
Колесо заднє під тріскачку 24» алюмінієвий обід
513 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2075
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Втулка з різьбленням по тріскачку
Підшипники - насипні
Спиці - 2 мм
Обід - Maya 6061 AL
Матеріал обода - алюмінієвий сплав
Профіль обода - одинарний
Внутрішня ширина обода - 20 мм
Зовнішня ширина обода - 26 мм
Вага - 0,98 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 980 г |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Діаметр обода | 24" |
| Д | 24" |
| Товщина спиць | 2 мм |
| Тип втулки | Під тріскачку |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴



