
Бездротова машинка для стрижки волосся, Машинка для стрижки волосся з професійними ножами EZ-65
494 ₴
- Готово до відправки
- Код: y7g589r1f
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Бездротова машинка для стрижки волосся, Машинка для стрижки волосся з професійними ножами EZ-65
📌 VGR V-937– підійде для використання як у професійних перукарнях, так і вдома. Має надійні, стійкі до корозії леза із нержавіючої сталі. Корпус виглядає оригінально, стильно та зручно розміщується в руці.
📌 Яка дорога упаковка машинки для стрижки волосся VGR V-937, виглядає краще ніж просто подарунок.
📌 Машинка VGR V-937 – чудовий спосіб швидко і зручно стригти волосся вдома, навіть крутіше ніж у перукаря, не втрачайте таку можливість!
📌 Характеристики:
- ☑️ Підходить для всіх типів волосся
- ☑️ Щітка для чищення
- ☑️ Ергономічний корпус
Розміри15.2*4.2*3cm - ☑️ Потужний 1,000 Mah NI-MH акумулятор
- ☑️ Тример для волосся
- ☑️ Час заряджання до 8 год
- ☑️ Кабель
- ☑️ LED екран
- ☑️ Термін роботи до 60 хвилин
- ☑️ Масло для лез
- ☑️ Акумулятор + USB заряджання
- ☑️ Ергономічний корпус
📌 Комплектація:
- ☑️ Тип: машинка для стрижки
- ☑️ Інструкція
- ☑️ Насадки 4 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійний тример із набором насадок VGR V-937, Машинка-тример 3 в 1 для стриження волосся EZ-65 |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴








