
Хороший пилосос для будинку, Пилосос без мішка побутовий контейнерний без мішка CO-55
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6m283g3z
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Хороший пилосос для будинку, Пилосос без мішка побутовий контейнерний без мішка CO-55
🔹 Контейнерний пилосос Rainberg Німеччина циклонного типу.
Пилозбірник великого об’єму достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття та за необхідності вимити його.
🔹 Завдяки потужності двигуна 3700W прибирання буде набагато швидше та ефективніше.
🔹 Дана модель пилососа без мішка має фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
🔻 Комплектація- ➕ Насадка-щітка для підлоги та килима;
- ➕ Телескопічна трубка та шланг
- ➕ Висувна трубка;
- ➕ Насадка щілинна;
- ➕ Гнучкий шланг;
- ➕ Інструкція;
- ➕ Упаковка
- ➕ Пилосос контейнерний;
- ➕ Нера-фільтр;
- ➕ Індикатор наповнення пилозбірника;
- ➕ Живлення від мережі 220V – 50 Гц;
- ➕ Автоматична намотування шнура;
- ➕ Пилосос із колбою об’ємом 4 л;
- ➕ Блискучий корпус та ергономічний дизайн;
- ➕ Щілева насадка;
- ➕ Потужність 3700 Вт;
- ➕ Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- ➕ Пластикова щітка для підлоги;
- ➕ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці;

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Виробник | Rainberg |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Колбовий пилосос безмішковий циклонного типу Rainberg RB-652 3700 Вт, Пилосос із турбощіткою CO-55 |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴








