Багажник сталевий посилений 28
Розмір: 18 х 40 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kelb.Bike |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 см |
| Кріплення багажника | Заднє |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Сумісність з гальмами | З обідними |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Багажник |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴



