
Металевий обігрівач SeaBreeze, Обігрівач для гаража, Обігрівач для дому Переносний MZ-18
1 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 96dh8s94
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📦 Металевий обігрівач SeaBreeze, Обігрівач для гаража, Обігрівач для дому Переносний MZ-18
💡 Конвектор Sea Breeze SB-041 забезпечуючий оптимальні температури в будь-яких приміщеннях, принесе задоволення любителям тепла та комфорту в прохолодні дні. Компактний пристрій виконаний у стильному дизайнерському виконанні у чорному забарвленні.
💡 Характеристики:
- • Тип управління: механічне
- • Індикатор увімкнення
- • Виробник: Sea Breeze
- • Потужність: 2000 Вт
- • Тип нагрівального елемента: закритий
- • Площа обслуговування: 25 кв.м
- • Тип: конвектор
- • Тип живлення: від мережі
- • Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Виробник | Seabreeze |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип нагрівального елемента | Відкритий спіральний нагрівач |
| Товар | Потужний електричний конвектор для дому, Побутові конвекторні нагрівачі конвектори MZ-18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴








