
Професійний фрезер, фрезер для манікюру, Фрезер для манікюру початківців нарощування нігтів UQ-87
1 029 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3n26z6h5t2
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚙️ Професійний фрезер, фрезер для манікюру, Фрезер для манікюру початківців нарощування нігтів UQ-87
⚡ Фрезер для манікюру Nail Drill ZS-601 PRO Чорний – ідеально підходить для апаратного манікюру та педикюру, в салоні та вдома.
⚡ Має високу потужність 45 Ватт та швидкість від 5 до 35 тисяч об/хв. Приємна особливість цієї моделі: працює тихо, без вібрації.
⚡ Ручка має систему охолодження, що дозволяє працювати тривалий час із комфортом.
⚡ Має функцію реверсу. Блок виконаний у чорному кольорі, на фронтальній панелі розташовується ручка керування швидкістю, перемикання реверсу та кнопка вкл/викл.
⚡ Nail Drill ZS-601 PRO має запобіжник від перевантажень.
⚡ Напруга: 220-240В, 50Гц
⚡ До комплекту входить:
- 🔸 Зручна ручка-мікродвигун з охолодженням;
- 🔸 блок живлення;
- 🔸 Підставка для ручки;
- 🔸 набір з 6 фрез;
⚡ Коротка інструкція щодо використання даної моделі Фрезера:
- 🔸 Вставляємо фрезу (насадку) в ручку-мікромотор, без неї не вмикаємо.
- 🔸 Підключаємо ручку до блока живлення.
- 🔸 Важливий момент: перемикання в реверс, здійснюємо у вимкненому стані.
- 🔸 При необхідності підключаємо педаль для роботи в ножному режимі.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Гарний фрезер для манікюру вдома DM-11-1, Машинка для манікюру домашня Сильний фрезер UQ-87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴








