
Сумка через плече, Офісна сумка месенджер, Сумка для документів для роботи Чоловіча барсетка OC-13
535 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 693wln4t3
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Сумка через плече, Офісна сумка месенджер, Сумка для документів для роботи Чоловіча барсетка OC-13
🎯 Ця шкіряна сумка месенджер – це ідеальний вибір для тих, хто цінує вишуканий стиль та практичність. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри флотар чорного кольору, вона поєднує в собі елегантний дизайн та високу якість матеріалу.
🎯 Характеристики:
- ✅ Якісна металева фурнітура та регульований ремінь забезпечують зручність і довговічність.
- ✅ Чотири основні кишені на надійних замочках для організації ваших речей.
- ✅ Ця сумка месенджер – акуратна та стильна, не об’ємна і чудово прилягає до тіла, не виділяючись. Вона дозволить вам носити необхідні речі зі смаком та комфортом.
- ✅ Розмір (висота 23 см, ширина 22 см, товщина 5 см) ідеально підходить для повсякденного використання.
🎯 Не втрачайте можливість підкреслити свій стиль і завжди мати при собі все необхідне. Придбайте цю шкіряну сумку месенджер прямо зараз і насолоджуйтеся якістю та елегантністю в кожній вашій подорожі.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Виробник | Без бренду |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Чоловіча стьобана сумка через плече, Органайзери сумка барсетка через плече, Сумочки барсетка для чоловіків OC-13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴








