
Педалі дитячі TY-PD-8052 1/2" пластикові Чорні
80 ₴
- В наявності
- Код: 3342
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Педалі дитячі TY-PD-8052 пластикові Чорні
Матеріал платформи: пластик
Розмір платформи: 60 х 80 мм
Розмір різі: 1/2"
Колір: чорний
Підшипники: насипні
З відбивачами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kelb.Bike |
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴