
Обігрівач домашній, Тепло Дуйко, Обігрівач для дому, Тепловентилятор 2000 Вт, Тепловентилятор для дому OF-74
568 ₴
- Немає в наявності
- Код: 576uhgu12s
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📦 Обігрівач домашній, Тепло Дуйко, Обігрівач для дому, Тепловентилятор 2000 Вт, Тепловентилятор для дому OF-74
💎 Основні характеристики
- 🔘 Режим вентилятора
- 🔘 Потужність:2000 Вт
- 🔘 Призначення:побутовий
- 🔘 Тип:підлоговий
- 🔘 Матеріал лопат:пластик
- 🔘 Режим нагрівання: 2
- 🔘 Електроживлення: 220 – 240 В, 50 Гц
- 🔘 Площа обігріву: до 22 кв.м
- 🔘 З терморегулятором
- 🔘 Колір:білий


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Suntera |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Висота | 270 мм мм |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Товар | Дуйчик нагрівач мініатюрний Suntera FHW-101, Вітродуйка нагрівач електричний OF-74 |
| Ширина | 225 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴








