-2%

Велосипед ST 26" Formula KOZAK AM DD рама 17.5" мокрий асфальт
8 955 ₴
8 755 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-FR-26-673
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед ST 26" Formula KOZAK AM DD рама 17.5"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Формула |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 17.5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 40 мм |
| Вага | 17.1 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Мокрий асфальт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 755 ₴