Велосипед 27.5" DISCOVERY AMULET AM Vbr
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Жовтий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 50 мм |
| Вага | 17 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴
