
Настільна побутова електрична плита для дому кухні Suntera, Електроплита 2 конфорки TS-44
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 69i217ik
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🚀 Настільна побутова електрична плита для дому кухні Suntera, Електроплита 2 конфорки TS-44
- 🔸 Потужність плити, кВт 2.5
- 🔸 Додаткові характеристики Для дому
- 🔸 Розміри конфорок: 15.5см/18,5см
- 🔸 Тип керування Поворотні перемикачі
- 🔸 Кількість конфорок 2
- 🔸 Тип Електрична
- 🔸 Країна-виробник товару Китай

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Товар | Дискові плити настільні Suntera, Електричні плити настільні двокомфоркові TS-44 |
| Ширина | 215 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





