-14%

Плита побутова переносна Suntera, Міні електроплита, Надійна настільна плита для дому EQ-54
434 ₴
374 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4526a6v1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔧 Плита побутова переносна Suntera, Міні електроплита, Надійна настільна плита для дому EQ-54
- ⭐ Потужність плити, кВт 1
- ⭐ Тип Електрична
- ⭐ Тип керування Поворотні перемикачі
- ⭐ Кількість конфорок 1
- ⭐ Додаткові характеристики Для дому
- ⭐ Країна-виробник товару Китай

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Товар | Переносна варильна плита Suntera, переносна настільна електроплита, Побутова плита для приготування EQ-54 |
| Ширина | 215 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴




