
Мобільна електрична плита Suntera DP-1925 черная, Електроплита 2 конфорки, Побутова плита настільна PH-24
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34j3lo361
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
💥 Мобільна електрична плита Suntera DP-1925 черная, Електроплита 2 конфорки, Побутова плита настільна PH-24
- 🔘 Потужність плити, кВт 2
- 🔘 Додаткові характеристики Для дому
- 🔘 Кількість конфорок 2
- 🔘 Країна-виробник товару Китай
- 🔘 Тип керування Поворотні перемикачі
- 🔘 Тип Електрична

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Товар | Плита побутова портативна Suntera, Плита електрична двоконфоркова переносна для дому PH-24 |
| Ширина | 215 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




