
Ліхтар батарейний портативний світлодіодний, Ручний ліхтар з 18650 акумулятором водозахищений TS-40
340 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1t9l8fz78
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Ліхтар батарейний портативний світлодіодний, Ручний ліхтар з 18650 акумулятором водозахищений TS-40
💎 Світлодіодний ліхтар світильник BL-502 буде Вам корисним помічником і вдома, і на відпочинку і на роботі. Корпус виготовлений із алюмінієвого сплаву – дуже міцний і при цьому легкий. У корпусі ліхтаря вбудований додатковий СОВ світлодіод, тому даний ліхтар можна використовувати і як світильник.
Пилозахисний та ударостійкий. Живлення від акумулятора тип 18650. Заряджається від зарядки USB (у комплекті не поставляється). На корпусі ліхтаря є металевий затискач, для зручного носіння. За допомогою масштабування можна регулювати кут освітлення.
- 🔸 Оптичний зум: так
- 🔸 Кількість діодів: 2
- 🔸 Матеріал: метал
- 🔸 Тип харчування: АКБ 18650
- 🔸 Розміри: діаметр 25 мм, довжина 138 мм
- 🔸 Кількість режимів роботи: 4 (100% XPE, 50% XPE, СОВ, СОВ миготливий)
- 🔸 Комплектація: ліхтар, кабель USB


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Police |
| Колір | Чорний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпособи зарядки | От USB |
| Тип | Ручні |
| Захищеність | Протиударні |
| Наявність запобіжника | Да |
| Розміри | 170х34х28 мм |
| Відстань між електродами | 8 мм |
| Тип | Ліхтарі |
| Товар | Ліхтар вуличний ручний, Ліхтарик потужний акумуляторний для дому, Потужний ліхтар для дому топ-ліхтарик TS-40 |
| Товщина пробою | 35 мм |
| Форм-фактор | Ліхтар |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴





