
Дитячі санчата сині "Трансформер" складані з ручкою-штовхачем Кругле полози Уцінка
1 049 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1443-1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супутник |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Мотузка, Ручка-штовхач |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 92 см |
| Маса | 3 кг |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кругле полози |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴








