Сніжколіп 73009 4 кольори, діаметр кульки 6 см, "4 FUN GAME"
Сніжколіп 73009 — являє собою пристрій як щипці, на краях яких встановлені форми для ліплення кульок.
Принцип гри — необхідно набрати снігу та закрити щипці для того, щоб ковші на їхніх краях сформували кулю, виходять кулі діаметром 6 см.
До того ж цю іграшку можна використовувати й у літню пору для ліплення кульок із піску.
У наявності 4 різних кольорів.
Розмір: 27-8-6 см
Рекомендований вік: від 3 років.
Паковання сітка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сніжколіп |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 80 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴



