Самокат складной D-MAX-9 S200-5 (HT-2020-S200-5)
Складана конструкція
Регулювання висоти керма
Амортизатори (передній + задній)
Складане кермо
Тримач пляшки
Вага — 5.75 кг.
Габарити в складеному вигляді. 86 см* 16 см* 35 см
Діаметр коліс — 20 см.
Висота стійки керма від землі:
Нижнє положення — 94 см
Середнє положення — 98 см.
Верхнє положення — 104 см.
Колеса на промподшипниках 608RS
До 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.75 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 525 ₴



