
Машинка для видалення волосся на обличчі GEMEI, Машинка для стрижки для дому Електробритва голови YM-59
280 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8r8x7v53
🚀 Машинка для видалення волосся на обличчі GEMEI, Машинка для стрижки для дому Електробритва голови YM-59
🎯 Машинка для стрижки волосся – річ незамінна для перукарень та салонів краси. Але технології йдуть вперед і тепер машинка для стрижки волосся доступна кожному, і дозволяє заощадити на стрижці!
🎯 Набір для стрижки волосся Gemei GM 6115 – це прилад, який дозволить в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за зачіскою та додатково грамотно доглядати заростальністю на обличчі. вусами, бородою.
🎯 Професійні машинки для стрижки волосся Gemei дозволяють в домашніх умовах зробити модну зачіску, і підтримувати її, без послуг перукаря. Встановіть потрібну довжину стрижки за допомогою регулятора та увімкніть машинку одним легким рухом. Мінятидовжину стрижки максимально просто, як і доглядати машинку. Gemei GM 6115 дозволяє зробити стрижку різної довжини. Крім того, в комплекті йде спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення Машинка для стрижки волосся Gemei GM 6115 має низький рівень шуму і вібрації, завдяки чому Ви не зазнаєте ніякого дискомфорту під час роботи з триммером.
🎯 Працює пристрій від акумулятора. Форма машинки Gemei GM 6115, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує зайвого користувача, керування не викличе жодних труднощів.
🎯 Характеристики:
- 🔘 Знімні різальні леза
- 🔘 Час роботи від акумулятора: 60 хв.
- 🔘 Індикація заряджання
- 🔘 Живлення: акумулятор
- 🔘 Тип чищення: сухий.
- 🔘 Робота від мережі та від акумулятора.
- 🔘 Вага 0,275 кг
- 🔘 Змінні насадки: 6,9,12 мм
- 🔘 Потужність: 50/60 Гц, 3 Вт.
- 🔘 Час заряджання: 8 год.
🎯 Комплектація:
- 🔘 шнур мережі
- 🔘 мастило
- 🔘 машинка GM-6115
- 🔘 знімні насадки
- 🔘 щітка для очищення.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 6 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Акумуляторний універсальний тример для стриження GEMEI GM-6115, Машинка для стриження волосся голови YM-59 |
| Кількість насадок | 3 шт. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 280 ₴








