Велосипед ARDIS CXR 29" рама 18" MTB AL Жовтогарячий
ЗАГАЛЬНІ
Тип велосипеда
MTB, харкейл
Діаметр колес
29
Розмір рами
18"
Вага (сер.)
15,4
Макс. споряджена вага
110
Рік
2023
Колір
червоний, синій, помаранчевий, жовтий, зелений
РАМА
Рама
Aluminum, disc
Вилка
Modo 29 N780 DB, MLO, disc
Рульова колонка
Neco
ПРИВІД
Швидкостей
24
Манетки
ShimanoTourney TX ST-TX800
Передній перемикач
Shimano Tourney FD-TY700-TS3
Задній перемикач
Shimano Tourney TX RD-TX800
Касета
Shimano Acera CS-HG31 11-32t
Шатуни
Prowheel 42x34x24t
Ланцюг
KMC Z72
Каретка
Neco
ГАЛЬМА
Тип гальм
Ares RM2 disc
Гальмівні ручки
Shimano
КОЛЕСА
Ободи
Ardis 015B 29
Спиці
чорні
Покришки
CST MtbKIRSON 29x2,10
КОМПЛЕКТУЮЧІ
Кермо
Ardis 31,8x660mm
Гріпси
Velo VLG-609
Вінос
Ardis 90mm
Сідло
Ardis MTB
Підсідільний штир
Ardis 30,4x300mm
Педалі
Feimin FP-922 MTB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15.4 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 172-180 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 29" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 399 ₴
