Велосипед ARDIS Santana M 24 — якісний міський байк для підлітка від 8 років. Він має класичні характеристики — 6-швидкісна трансмісія від японської фірми Shimano, гальма типу V-brake, надійна рама та регульоване за висотою сідло. Велосипед підійде тим підліткам, які не можуть спокійно сидіти на місці та прагнуть якомога більше часу приділяти спорту й активним захопленням. Рама: ST Вилка: 24 Steel Задній перемикач: SHIMANO RD-TZ50 Tourney Передній перемикач: SUNRUN Гальма: V-Brake SUNRUN Шифтери: SUNRUN Втулки: Shunfeng Шатун: 42x34x24 152mm Ланцюг: MAYA Шина: Forza
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Рік випуску | 2020 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Кількість зірок | 3 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴

