Педалі пластикові VZ-535 МТВ 9/16" Сині
зі світловідбивачами
зручна платформа
протиковзні гумові вставки із шипами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | MTB |
| Особливості | Широка платформа, Продаються парою, Знімні світловідбивачі |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴
