
Настільна переносна електроплита дві конфорки Domotec, Електроплита настільна від мережі EL-16
587 ₴
- Немає в наявності
- Код: z88j8c57
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Настільна переносна електроплита дві конфорки Domotec, Електроплита настільна від мережі EL-16
💎 Електроплита DOMOTEC MS-5802 підійде для приміщень, в яких немає можливості встановлення повноцінної плити (садовий будиночок, побутівка, орендована квартира). Для економії місця та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Електроплита настільна DOMOTEC MS-5802 легко транспортується в будь-яке місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення і залежить від подачі газу.
💎 Характеристики:
- ⭐ Потужність конфорки: 1000 Вт
- ⭐ Регульований термостат
- ⭐ Прогумовані ніжки
- ⭐ 2 спіральні нагрівальні елементи
- ⭐ Емальоване покриття
- ⭐ Кількість режимів: 5
- ⭐ Світлова індикація роботи кожної конфорки
- ⭐ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- ⭐ Управління: механічне
- ⭐ Надійне покриття, зручне для чищення
- ⭐ Харчування: 220V
💎 Комплектація:
- ⭐ Коробка
- ⭐ Електропліта DOMOTEC MS-5802
- ⭐ Інструкція


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Товар | Плита побутова портативна, Плита переносна для дому, Мініплита для дому, Електро електроплити EL-16 |
| Ширина | 215 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587 ₴








