
Бритва тример для бороди GEMEI, Домашні машинки для стрижки машинка для стрижки Тример вусів NF-35
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92s6e4b6
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🏆 Бритва тример для бороди GEMEI, Домашні машинки для стрижки машинка для стрижки Тример вусів NF-35
👉 Напевно, багато хто користується машинками для стрижки. Це зручно — нікуди не треба ходити, перукар вдома. Плюс хороша економія на стрижках.
Акумуляторна машинка для стрижки волосся Gemei GM-6050 – це чудовий помічник у випадку, коли потрібно швидко і не виходячи з дому привести в порядок зачіску.
Gemei GM -6050 – універсальна машинка для короткої стрижки волосся з гострими лезами із високоякісної нержавіючої сталі. Робота від вбудованого акумулятора Li-ion. Має насадки, що знімаються, регулювання довжини 1 мм, 2 мм, 3 мм. Індикатор живлення. Мережевий адаптер для заряджання в комплекті. Кнопка увімк./вимк. Стильний та ергономічний дизайн.
👉 Характеристики:
- 🔸 Час роботи при повному заряді – до 40 хв.
- 🔸 Кількість насадок – 3
- 🔸 Кількість установок довжини – 4
- 🔸 Потужність – 3 Вт
- 🔸 Регулювання довжини – Змінні насадки
- 🔸 Мінімальна довжина стрижки 0.0 мм
- 🔸 Матеріал леза – сталь
- 🔸 Тип харчування – Акумулятор
- 🔸 Максимальна довжина стрижки 3 мм
👉 Комплектація:
- 🔸 мережевий адаптер,
- 🔸 машинка для стрижки,
- 🔸 упаковка.
- 🔸 знімні насадки ,
- 🔸 інструкція англійською мовою,
- 🔸 масло для лез,
- 🔸 щітка для чищення,



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна електробритва GEMEI GM-6050, професійний бездротовий тример NF-35 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






