
Електрична машинка для стрижки з насадками, Сімейна машинка для стрижки волосся Підстригальна OA-17
539 ₴
- Готово до відправки
- Код: d32bi9u5k1
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Електрична машинка для стрижки з насадками, Сімейна машинка для стрижки волосся Підстригальна OA-17
✨ Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі. Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів. Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
✨ Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах.
✨ Характеристики:
- 🔹 Тип двигуна: вібраційний;
- 🔹 Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
- 🔹 Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- 🔹 Потужність: 9 Вт;
- 🔹 Особливості: низький рівень шуму.
- 🔹 Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- 🔹 Тип: машинка для стрижки;
- 🔹 Тип управління: повзункове;
- 🔹 Колір: чорний;
- 🔹 Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- 🔹 Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- 🔹 Ширина ножа: 4,5 мм;
- 🔹 Виробник: Gemei;
- 🔹 Модель: GM 811;
- 🔹 Харчування: мережа;
✨ Комплектація:
- 🔹 4 насадки;
- 🔹 Щітка для чищення;
- 🔹 Ножиці.
- 🔹 гребінець;
- 🔹 Машинка для стрижки GM 811;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Машинка для стрижки посеченных волос GEMEI, Профессиональная машинка для стрижки головы OA-17 |
- Ціна: 539 ₴








