
Фен для закрутки волосся One Step 1000 Вт, Фени для сушіння волосся Фен дому та салону GI-61
357 ₴
- Готово до відправки
- Код: h3811g3pf
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Фен для закрутки волосся One Step 1000 Вт, Фени для сушіння волосся Фен дому та салону GI-61
🛠️ 2 швидкості та 3 режими нагрівання функції Фен-гребінець для волосся допоможе зробити зачіску на будь-який смак: дрібні та великі кучері, об’єм та багато іншого. Він спеціально створений, для будь-якого типу волосся, включаючи мокре та сухе. Унікальна система вентиляційного отвору сприяє швидкому висиханню волосся та підтримує ідеальну форму. Легка та компактна конструкція корпусу та ергономічна ручка професійного фена забезпечують комфорт під час використання. Фен-гребінець підходить як для домашнього, так і для професійного використання та із захистом від перегріву.
🛠️ Переваги:
- 🔹 Надлегкий корпус.
- 🔹 Керамічний нагрівач, що забезпечує рівномірне нагрівання.
- 🔹 Турмаліновий тип іонізації з більшою продуктивністю негативних іонів, які благотворно впливають на здоров’я волосся.
- 🔹 2 швидкості, 3 температурні режими.
- 🔹 Тихий та потужний мотор 1000 Вт.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Тип | Фен-щітка |
| Режим Турбо | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Немає | Фен |
| Товар | Фен для красивої укладки волосся One Step 1000 Вт, гребінець фен стайлер GI-61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴








