Велосипед 28" DOROZHNIK RETRO Velosteel 2022 рама 19"
Оформити замовлення можна на або зателефонувати нам:
+380 (68) 202-02-25 - Магазин
+380 (93) 016-99-16 - Валерій (Старший менеджер)
+380 (50) 677-22-28 - Валерій (Старший менеджер)
Одношвидкісний велосипед для жінок і чоловіків зростом від 165 до 185 см. Велосипед добре підійде для поїздок містом або сільською місцевістю.
Рама та вилка зроблені зі сталі. Кермо та підсідельне штир можна відрегулювати під ваш зріст. М'яке, широке сідло та пряма посадка зроблять поїздку комфортнішою. Колеса діаметром 28 дюймів забезпечать гарний накат.
У комплекті крила, підніжка, кошик і посилений багажник, що витримує вагу до 25 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.3 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Рік випуску | 2022 |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Виробник | Dorozhnik |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴
