
Педалі Neco WP-148 пластикові Чорні
131 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1972
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Педалі Neco WP-148
Матеріал платформи: пластик
Розмір платформи: 60 х 80 мм
Розмір різьби: 9/16
Колір: чорний
Підшипники: насипні
З відбивачами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴
