Ніж викидний GRAND WAY 806 AB
ВИРОТКИЙ:
GRAND WAY
ВИД НІЖУ:
ВИКИДНОЇ
ОГЛЯДКА ДЛИНА, ММ:
205
ДЛИНА ЛЕЗА, ММ:
90
ДЛИНА РУКОЯТІ, ММ:
115
ТОЛЩИНА ЛЕЗВИЯ, ММ:
2
ШИРИНА ЛЕЗА, ММ:
23
МАРКА СТАЛІ:
420
ТВЕРДІСТЬ СТАЛІ, HRC:
52-55
ПОВЕРХНІСТЬ ЛЕЗА:
BLACK OXIDE
МАТЕРІАЛ РУКОЯТКИ:
МЕТАЛЛ
НАЛИЧІ КЛІПСИ:
НЕТ
ТИП ЗАМКА:
PLUNGE LOCK
НАЛИЧІ ЧОХЛА:
НЕТ
МАСА, Г:
120
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Тип | Складаний |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Твердість ріжучого леза | 52 HRC |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Вага ножа | 120 г |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴
