Ніж викидний 706A
ВИРОТКИЙ:
ІННИЙ ВИРОБОК
ВИД НІЖУ:
ВИКИДНОЇ
ОГЛЯДКА ДЛИНА, ММ:
150
ДЛИНА ЛЕЗА, ММ:
65
ДЛИНА РУКОЯТІ, ММ:
85
ТОЛЩИНА ЛЕЗВИЯ, ММ:
1.8
ШИРИНА ЛЕЗА, ММ:
19
МАРКА СТАЛІ:
420
ТВЕРДІСТЬ СТАЛІ, HRC:
52-55
ПОВЕРХНІСТЬ ЛЕЗА:
ANODIZED
МАТЕРІАЛ РУКОЯТКИ:
МЕТАЛЛ
НАЛИЧІ КЛІПСИ:
НЕТ
ТИП ЗАМКА:
PLUNGE LOCK
НАЛИЧІ ЧОХЛА:
НЕТ
МАСА, Г:
67
ВИД ПАКОВКИ:
КОЛІРНА КАРТОННА КОРОБКА
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукоятки | 85 мм |
| Тип | Складаний |
| Довжина ножа | 145 мм |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Твердість ріжучого леза | 52 HRC |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Вага ножа | 100 г |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Довжина у складеному стані | 8.5 см |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Ширина леза | 17 мм |
| Товщина леза | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴
