Ніж GRAND WAY 100040 багатофункціональний 5 в 1
ВИРОТКИЙ:
GRAND WAY
ВИД НІЖУ:
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
ОГЛЯДКА ДЛИНА, ММ:
160
ДЛИНА ЛЕЗА, ММ:
60
ДЛИНА РУКОЯТІ, ММ:
100
ТОЛЩИНА ЛЕЗВИЯ, ММ:
1.6
ШИРИНА ЛЕЗА, ММ:
11
МАРКА СТАЛІ:
420
ТВЕРДІСТЬ СТАЛІ, HRC:
52-55
ПОВЕРХНІСТЬ ЛЕЗА:
MIRROR POLISH
МАТЕРІАЛ РУКОЯТКИ:
АЛЮМИНИЙ
ТИП ЗАМКА:
SLEEPJOINT
НАЛИЧІ ЧОХЛА:
НЕТ
МАСА, Г:
60
КІЛЬКІСТЬ ФУНКЦІЙ:
7
ВИД ПАКОВКИ:
КОЛІРНА КАРТОННА КОРОБКА
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
ФУНКЦІОНАЛ: НІЖ, ВІДКРИВАЛКА БУТИЛОК, КОНСЕРВНИЙ НІЖ, ШТОПОР, КРІСТОВА ВІДВЕРТКА
Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Тип | Складаний |
| Довжина ножа | 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Вага ножа | 60 г |
| Особливості | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Довжина у складеному стані | 90 см |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Ширина леза | 11 мм |
| Товщина леза | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
