Ніж розкладний Grand Way 0305 багатофункціональний 6 в 1 Салатовий
Багатофункціональний ніж 0305 — це сучасна варіація на тему класичного швейцарського ножа.
Цей ніж являє собою цілий набір низки інструментів, які стануть у пригоді вам і для виконання щоденних побутових завдань і під час поїздки за місто:
Підрізати нитку, зрізати куточок м'якого паковання? На допомогу приходять мініатюрні ножиці.
Відкрити пляшки різних видів? Будь ласка, у нас у розпорядженні — штопор і відкривачка. Пляшкова відкривачка це, крім того, ще й плоска викрутка.
Якщо з відкручуванням не справляється плоска викрутка, то тут є й хрестова.
З консервами ж впорається спеціальна відкривачка, вона ж — інструмент для зачищення дротів.
Пилка для нігтів — для людей, яким важливі постійна акуратність і охайність.
Ну і, звичайно ж, універсальне велике лезо, вирішальне масу додаткових завдань.
Пластикові накладки колодки, приємного зеленого кольору, здорово «оживляють» ніж. Крім естетичної сторони, тут працює й практичний — яскравий відтінок зеленого дуже помітний, і ніж буде важко втратити й легко знайти.
Багатофункціональний ніж 0305 — це вдале, і, головне, компактне поєднання інструментів, який добре впишеться в набір щоденного носіння.
ВИРОТКИЙ:
GRAND WAY
ВИД НІЖУ:
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
ОГЛЯДКА ДЛИНА, ММ:
150
ДЛИНА ЛЕЗА, ММ:
60
ДЛИНА РУКОЯТІ, ММ:
90
МАРКА СТАЛІ:
420
ТВЕРДІСТЬ СТАЛІ, HRC:
52-55
ПОВЕРХНІСТЬ ЛЕЗА:
MIRROR POLISH
МАТЕРІАЛ РУКОЯТКИ:
ПЛАСТІК
НАЛИЧІ КЛІПСИ:
НЕТ
ТИП ЗАМКА:
SLEEPJOINT
НАЛИЧІ ЧОХЛА:
НЕТ
МАСА, Г:
75
КІЛЬКІСТЬ ФУНКЦІЙ:
6
ВИД ПАКОВКИ:
КОЛІРНА КАРТОННА КОРОБКА
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
ІНСТРУМЕНТИ: ВЕЛИКИЙ КЛИНОК, ШТОПОР, НАПИЛЬНИК, КРІСТОВА ОТРИТКА, ВІДКУПОРІВАЛЬНИЙ БУКТИЛОК, КОНСЕРВНИЙ НІЖ, НІЖНІЦІ, ПЛОЧНА ОТРИМАННЯ
Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 75 г |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Тип | Складаний |
| Довжина ножа | 150 мм |
| Колір | Зелений |
| Поверхня | Глянцева |
| Призначення | Повсякденний |
| Твердість ріжучого леза | 52 HRC |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Вага ножа | 75 г |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Довжина у складеному стані | 90 см |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Ширина леза | 12 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴

