Ніж розкладний Jin Hong Li К890
Ніж розкладної чудової якості, чорного кольору.
Ручка — зелена пластик із черепами з одного боку, метал із кліпсою зі зворотного боку.
Довжина ножа: 20.5 см.
Довжина леза: 9 см.
Довжина ручки: 11.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Складной |
| Призначення | Туризм |
| Вага | 100 |
| Ширина леза | 20 мм |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Вага ножа | 90 г |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина леза | 90 мм |
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Довжина в складеному стані | 11.5 см |
| Товщина леза | 2 мм |
| Заточення леза | Однобічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴



