Ніж рибальський WK 0026
Grand Way WK 0026 — недорогий і дуже практичний фіксований ніж із клинком із неіржавкої сталі.
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є товщина леза менш ніж 2,6 мм.
Ножі, подібні до Grand Way WK 0026, дивовижним способом поєднують у собі зручність, практичність і доступну ціну. В основі своєї конструкції вони мають випробувану століттями форму традиційного ножа народів північної Європи. Наприкінці 20-го століття шведські виробники різального інструменту неабияк модернізували форму фінського ножа, привівши його до сучасних вистав про ергономіку, функціональність і придатність до масового виробництва.
Нові варіанти легендарної "фінки" (або пуууко) швидко завоювали цілу армію шанувальників іширилися в усьому світі. І це не дивно, адже ця конструкція дійсно дуже вдала.
І саме до таких ножів належить Grand Way WK 0026. Пластикова ручка, забезпечена зручними упорами, безпечна та зручна. Вона не боїться вогкості та бруду, не примерзає до руки на морозі та не сильно гріється в спеку. Простий клинок із неіржавкої сталі 3Cr13MoV має оптимальну форму та розміри для виконання більшості стандартних завдань. Ніж легкий і просто дивовижно зручний, як у роботі, так і в зберіганні. Пластикові піхви також міцні та легкі, забезпечені таким важливим елементом конструкції, як дренажний отвір для стікання вологи.
Завдяки застосуванню простих технологічних матеріалів, ніж легко виробляється у величезних кількостях, а тому — дешевий і доступний.
Над тим, чи варто купити рибальський ніж Grand Way WK 0026, навіть роздумувати нема чого. Такий зручний і корисний ніж, та за такою ціною, ви просто більше ніде не знайдете!
ВИРОТКИЙ:
GRAND WAY
ВИД НІЖУ:
РЫБАЦКИЙ
ОГЛЯДКА ДЛИНА, ММ:
202
ДЛИНА ЛЕЗА, ММ:
94
ДЛИНА РУКОЯТІ, ММ:
108
ТОЛЩИНА ЛЕЗВИЯ, ММ:
2.5
ШИРИНА ЛЕЗА, ММ:
17
МАРКА СТАЛІ:
3CR13
ТВЕРДІСТЬ СТАЛІ, HRC:
52-55
ПОВЕРХНІСТЬ ЛЕЗА:
MIRROR POLISH
ТОЛИСКА РУКОЯТІ, ММ:
18
МАТЕРІАЛ РУКОЯТКИ:
ПЛАСТІК
НАЛИЧІ ЧОХЛА:
ДА
МАТЕРІАЛ ЧОХЛА:
ПЛАСТІК
МАСА, Г:
66
ВИД ПАКОВКИ:
КОЛІРНА КАРТОННА КОРОБКА
Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукоятки | 108 мм |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Довжина ножа | 20 мм |
| Колір | Синій |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Вага ножа | 120 г |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Довжина у складеному стані | 20 см |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Ширина леза | 17 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴


