Ніж викидний Chuang Xin 315 Чорний
Довжина ножа: 200 мм
Довжина леза: 86 мм
Довжина ручки: 118 мм
Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукоятки | 118 мм |
| Тип | Складаний |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Вага ножа | 100 г |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴
