Велосипед ARDIS Cleo 27.5" 18" Біло-бірюзовий Велосипед має алюмінієву раму, 27.5 дюймові колеса, 21-на передачу з групою обладнання Shimano Tourney, а також дуже приємну геометрію рами, що робить його зручним у їзді як для дів. Завдяки вигину верхньої труби рами, велосипед має зручну посадку і дозволить вам без особливих зусиль розпочинати поїздку на вашому велосипеді. Подвійні алюмінієві обода, система дискових гальм Ares з роторами в 160 мм і широкі покришки CST роблять цей велосипед ідеальним варіантом не тільки для міських доріг, але і для лісових стежок і вибоїстих доріг, останнім також добре впорається і амортизаційна вилка ZOOM. Бренд: Ardis Кількість швидкостей: 21 Матеріал рами: Алюміній Стать: Жіночі Розмір рами: 18" Розмір коліс у дюймах: 27.5 Тип гальм: Дискові механічні Вилка: ZOOM CH-386-26"; 25,5 мм; хід 60mm Винос керма: ZOOM L=90mm; 28.6mm/31,8mm;
алюмінієвий Грипси: Ardis Задній перемикач: SHIMANO RD-TX35 Tourney Заднє гальмо: ARES rm2 Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm Задня втулка: QUANDO M68R МТВ 14Gx36H, під дискове гальмо, сталева, сталева Задня зірка: Вільнобіг SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28 зуб. Каретка: NECO B910P картридж Вага (кг.): 15,7 Манетки: SHIMANO REVOSHIFT SL-RS35 3х7ск. Обода: CNC Sidewall GRAVITY ZX, алюмінієвий, двостінний; 559X19mm 36H Педалі: FPD (NW-311), пластикові платформи Передній перемикач: SHIMANO FD-TZ20 Tourney Переднє гальмо: ARTEK Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm Передня втулка: QUANDO M68F МТВ 14Gx36H, під дискове гальмо, сталева, чорна. Підсідельний штир: алюмінієвий, L=300mm; Ø27,2mm; Покришки: CST MTB Рульова колонка: (Neco) 1-1/8" Кермо: Сталевий, L=620mm/Ø31,8mm Сідло: Ardis Сплав рами: Алюмінієва 6061-Т6, жіноча геометрія Гальмівні ручки: Artek Ланцюг: KMC Z-51 Narrow Шатуни: ProWheel 26, 170mm, 42-34-24 зуб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15.7 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2020 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 18" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 27,5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 219 ₴




