
Велосипед 24" DISCOVERY RIDER AM DD 2022 рама 11,5" Темно-сріблястий з червоним
6 550 ₴
- В наявності
- Код: OPS-DIS-24-310
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед 24" DISCOVERY RIDER AM DD 2022 рама 11,5"
Дитячий велосипед зі сталевою практичною рамою, амортизаційною вилкою, дисковими гальмами та простою трансмісією на 21 швидкість. Чудово підійде як хлопчикам, так і дівчаткам на зріст від 125 до 150 см.
Велосипед призначений для їзди як асфальтом, так і ґрунтом.
Рама та вилка виготовлені з високоміцної сталі, що робить велосипед практичним, але й водночас важким, порівнюючи з алюмінієвими моделями. Задний, передні перемикачі та ручки перемикання бюджетні, китайського виробника SunRun. Непогані, але якщо ваша дитина активна і їй цікаво користуватися всіма швидкостями та це будуть регулярні поїздки, то краще розглянути велосипед із трансмісією Shimano.
Дискові механічні гальма зроблять поїздку не тільки комфортною, але й безпечною.
У комплекті з велосипедом йде підніжка та катафоти.
Для комфортніших поїздок велосипед можна доукомплектувати дзвінком, сумочкою та ліхтариками. Є моделі передніх ліхтарів із вбудованими електронними дзвінками, що дасть змогу бути вашій дитині помітнішим, і фляготримачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16.3 кг |
| Виробник | Discovery |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 55 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Рік випуску | 2022 |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 11" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 50 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
| Колір | Темно-сріблястий із червоним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 550 ₴