
Велосипед AL 26" DISCOVERY BASTION AM DD 2022 рама 18" Коричневий
8 112 ₴
- В наявності
- Код: OPS-DIS-26-519
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед AL 26" DISCOVERY BASTION 2022 рама 18"
Оформити замовлення можна на сайті або зателефонувати нам:
+380 (68) 202-02-25 - Магазин
+380 (93) 016-99-16 - Валерій (Старший менеджер)
+380 (50) 677-22-28 - Валерій (Старший менеджер)
Діаметр коліс: 26"
Розмір рами: 18"
Колір: Чорно-червоний
Матеріал рами: Алюміній
Кількість швидкостей: 21
Рама: алюміній, полегшена
Каретка: Картридж, з пиловологозахистом
Вилка: Пружинно-еластомірна, хід 50 мм
Передній перемикач швидкостей: L-TWOO FD-V5008L
Задній перемикач швидкостей: LTWOO RD-V4007-M-2
Ручки перемикання (манетки): L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки)
Касета: 14-28 7-ск
Гальма: дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160 мм
Ободи: Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H
Покришки: Wanda 26X2.10
Кермо: Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 640 мм
Ручки керма: Гума
Сідло: Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 275*162m Discovery
Педалі: пластикові платформи з зачіпками, на кульковому підшипнику
Рік випуску: 2022
Вага, кг: 15
Країна-виробник товару: Україна
Гарантія: 10 років на раму, 18 місяців на обладнання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Виробник | Discovery |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Рік випуску | 2022 |
| Перемикання швидкостей | Ручне, заднє перемикання швидкостей, переднє перемикання швидкостей |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 18" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 50 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 112 ₴