
Колесо заднє Traveller 28" під касету
1 248 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3160
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колесо заднє Traveller під касету
Вага: 1450 г
Обід :
Діаметр: 28"
Матеріал: алюміній
Профіль: подвійний
Тип гальма: обідній
36 спиць
Втулка :
Цвет: Чорний
Тип: MTB
Довжина осі: 146 мм
Діаметр осі: 10 мм
Метод кріплення осі: QR
Тип гальма: обідній
Відстань між фланцями: 52 мм
O.L.D.: 135 мм
Сумісність швидкостей: 8-10 швидкостей
Отвори для спиць: 36H
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Сумісність з гальмами | З обідними |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Двостінний |
| Колір | Чорний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 19.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр обода | 26"|28" |
| Тип втулки | Під касету |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴



