Детские санки "Складные" с ручкой-толкателем + ВИДЕООБЗОР Розовые
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супутник |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Ручка-штовхач, Ремені безпеки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-коляска |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 85 см |
| Маса | 4 кг |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925,20 ₴









