
Дитячі санчата "Королівські" якісні із переставною ручкою-штовхачем Бордові + ВЕООБЗОР Бордовий
1 164 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1481
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячі санчата "Королівські" із переставною ручкою-штовхачем
Ця модель санок є хітом продажів з 2020 року. Міцна та якісна конструкція запорука тривалої експлуатації. Головне — це комфорт для Вашої дитини й безпека те, що ми передбачили в цій моделі.
Санки свіжого виробництва жовтень 2024 р.
Суперкомфортні санки для Вашого карапуза! Зручна функція з переставною ручкою забезпечить 100% комфорт Вам і Вашій дитині!)Для виробництва цієї моделі санок ми підібрали найякісніші комплектуючі (болти, гайки, заглушки,дерево, метал, фарбу).
Зручно брати із собою в поїздки. Також займають мало місця для зберігання. Дуже легкі у використанні, вага санок 6 кг.
Характеристики
Матеріал: сталь, дерево
Розміри санок: довжина 90 х ширина 38 см.
Розміри сидіння: 24 х 60 см.
Максимальне навантаження: 100 кг
Габарити у складеному вигляді для транспортування: 92х40х30 (см).
ОСОБЕННОСТИ
Трос для транспортування в комплекті
Широкі полози легко їдуть по снігу
Складана конструкція зручна в зберіганні та транспортуванні
Особливості: ручка-штовхач, знімна спинка, переставна ручка-штовхач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супутник |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка, Мотузка |
| Колір | Бордовий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 20 см |
| Маса | 4 кг |
| Назва | |
| Назва | Дитячі санчата королівські з батьківською перекидною ручкою-штовхачем зимовий транспорт санки для дітей бордови |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴








