
Велосипед AL 27.5" ARDIS BLAZE MTB рама 17" Сіро-зелений
11 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3079
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед гірський ARDIS BLAZE 27.5" MTB AL
Модель
BLAZE 27,5"
Рама
Алюмінієва 6061 MTB
Розміри рам
17
Вилка
Ards; хід 100mm, з регулюванням жорсткості і Lock Out
Рульова колонка
NECO 1-1/8"х44х30мм
Винос
L=90mm; 28.6 mm/31,8 mm, алюмінієвий
Кермо
L=620mm/31,8 mm; алюмінієвий
Задній перемикач
SHIMANO Tourney
Передній перемикач
SHIMANO Tourney
Манетки
SHIMANO ST-EF51 (3/7)
Гальма
Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm
Гальмівні ручки
SHIMANO ST-EF51
Гріпси
ARDIS
Система (шатуни)
ARDIS 175мм, 42/34/24 зуб., алюмінієві
Каретка
NECO картридж B910P
Педалі
Пластикові платформи зі сталевими рамками
Ланцюг
KMC Z-51 Narrow
Касета
SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28
К-ть швидкостей
21
Обода
ARDIS, алюмінієвий, двостінний; 584X19mm 36H
Спиці
27,5"
Передня втулка
МТВ 14Gx36H, під дискові гальма, алюмінієва, чорна.
Задня втулка
МТВ 14Gx36H, під дискові гальма, алюмінієва, чорна.
Шини
CST MTB 27,5"x2,10
Сідло
ARDIS MTB comfort
Подседел. штир
L=300mm; O30,5mm, алюмінієвий
Вага (кг)
15
Країна виробник
Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16.1 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Зелений |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 19" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 27,5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴